Четверг
17.07.2025
02:45
Готовые работы
Поиск по сайту
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0
    MathHelp 095 689 25 50 Решение контрольных по математике ...
    Главная » Статьи » Статистика

    140920101 Статистика КНУ Институт последипломного образования 1 вариант - 250 грн.

    1. Підприємством планується збільшити обсяг випуску продукції в четвертому кварталі на 15 %. Фактично підприємство збільшило обсяг випуску на 17 %. Розрахуйте, як підприємством  був виконаний план по збільшенню випуску продукції.

     

    2.  Варіант 1 – рядки №№ 1-20, графи – 1, 4 Є дані про результати продажу трикімнатних квартир на біржі:

     

    *) 1 – околиця; 2 – райони прилеглі до центру; 3 – центр.

     

                Відповідно до варіанту згрупуйте підприємства, утворивши дискретний та інтервальний ряди розподілу. Результати оформите в таблиці.

     

                Зобразите ряди розподілу графічно.

     

                Для одного з рядів обчисліть характеристики ряду розподілу:

     

    *                    показники центра розподілу: середню, моду, медіану;

     

    *                    показники варіації: розмах варіації, середнє квадратичне відхилення, дисперсію, коефіцієнт варіації;

     

    *                    показники форми розподілу: коефіцієнти асиметрії й ексцесу.

     

                Зробіть висновки.

     

    3. За результати вибіркової перевірки якості продукції отримані наступні дані: Визначте середню частку виробів, що повернуті на виправлення.

     

    4. В результаті 20% механічної вибірки із 10000 рахунків вкладників в ощадних банках міста визначили, що середній розмір внеску складає 200 грн. при середньоквадратичному відхиленні 100 грн. Визначте імовірність того, що гранична похибка середнього розміру внеску не перевищить 4 грн., а також відносну похибку вибірки.

     

    5. Варіант 1 – рядки №№ 1-20, графи – 4

     

    На підставі даних таблиці 2.1 задачі 2 побудуйте таблицю спряженості за місцем розташування (графа 1) та однією з наданих Вам ознак (у відповідності зі своїм варіантом). Оцініть щільність зв'язку між ними за допомогою коефіцієнта взаємної спряженості. Перевірте істотність зв'язку з рівнем значимості α=0.05 (див. додаток. табл. 1).

     

    6. Варіант 1 – рядки №№ 1-20, графи – 1, 4  На підставі дані таблиці 2.1 задачі 2 побудуйте аналітичне групування (виділивши попередньо факторну і результативну ознаки) та оцініть щільність зв'язку між ними, використовуючи правило додавання дисперсій, а також розрахуйте кореляційне відношення h2. Перевірте істотність зв'язку з рівнем значимості α=0,05 (див. додаток. табл. 2).

     

    7. Варіант 1 – рядки №№ 1-20, графи – 4, 5 На підставі дані таблиці 2.1 задачі 2 Визначте параметри лінійного рівняння регресії залежності між заданими ознаками і дайте їм економічну інтерпретацію. За допомогою лінійного коефіцієнта кореляції і коефіцієнта детермінації вимірте тісноту зв'язку і перевірте її істотність за допомогою F- критерію з рівнем значимості a=0,05 (див. додаток. табл. 3).

     

    8. Щоквартальний приріст (зниження) валової продукції галузі характеризується наступними даними (у відсотках до попереднього кварталу): Визначте абсолютну та відносну зміну валової продукції за весь розглянутий період і в середньому за квартал, якщо в четвертому кварталі попереднього року обсяг валової продукції становив 120 млн. грн.

     

    9. Варіант 1 – графа 1, 2 Є наступні дані про процентні ставки й обмінні курси по місяцях (% на місяць). Для аналізу внутрішньорічної динаміки визначте: 1) індекси сезонності методом постійної середньої; 2) оцініть амплітуду сезонних коливань і представте її графічно; 3) проведіть вирівнювання ряду методом ступінчатої та ковзної середньої; 4) проведіть аналітичне вирівнювання ряду динаміки на основі лінійної трендової моделі, перевірте її адекватність з рівнем значимості 0,05.

     

    10. Є наступні дані про виробництво  озимих зернових культур на Україні за два роки: Визначте: 1) зведений індекс врожайності і посівних площ; 2) абсолютну зміну валового збору за рахунок зміни врожайності окремих культур і за рахунок зміни розміру посівних площ, а також під впливом двох факторів; 3) перевірте взаємозв'язок розрахованих індексів. Розрахунки представте в таблиці. Результати проаналізуйте.

    Категория: Статистика | Добавил: Kirik (23.06.2011)
    Просмотров: 1001 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *: